Tutaj jesteś

Obliczamy ratę nowego samochodu na kredyt

1 września 2022 Lifestyle kalkulator kredytu samochodowego

Dzięki kredytowi można spełnić marzenie o nowym samochodzie. Wiele banków udostępnia swój kalkulator w Internecie możesz sprawdzić wstępną kalkulację bez wychodzenia z domu. Kalkulator kredytu samochodowego obliczy ratę kredytu, wskaże na wysokość oprocentowania i pokaże wszystkie koszty, jakie poniesie klient. Korzyścią z finansowania w salonie jest minimum wymaganych formalności.

VW FS pomoże sfinansować kupno samochodu osobowego i dostawczego

Zakup samochodu należy do jednego z większych wydatków w domowym budżecie. Nie każdego z nas stać na to, aby kupić auto za gotówkę. Na szczęście, możemy zaciągnąć kredyt na tę inwestycję. Kredytem można sfinansować zarówno auto nowe z salonu, jak i używane. Kredytobiorca musi tylko spełniać odpowiednie warunki – chodzi o zdolność kredytową. Powinien być on zatrudniony (posiadać pracę) oraz z tego tytułu otrzymywać comiesięczne wynagrodzenie. Bank będzie analizował także wysokość tych zarobków, zaciągnięte zobowiązania finansowe, historię kredytową, ilość osób na utrzymaniu, a więc wszystko co składa się na możliwość spłaty kredytu w pewnym okresie czasu.

Kalkulator kredytu samochodowego – jak obliczyć ratę kredytu na nowy samochód?

W Internecie można samodzielnie obliczyć ratę kredytu samochodowego. VW FS prowadzi usługi finansowe, dzięki którym sfinansujesz wymarzone auto. Należy uzupełnić kalkulator o wymagane dane i system sam obliczy wstępna kalkulację. Możesz też zostawić na stronie autonowezawsze.pl kontakt do siebie, a konsultant skontaktuje Cię z dealerem i udzieli wszystkich niezbędnych informacji. Istnieje możliwość zostawienia dowolnej formy kontaktu (e-mail, telefon, sms). Możesz sfinansować auto nowe, jak i używane. W domowym zaciszu możesz samodzielnie wprowadzić dane do kalkulatora online. System krok po kroku Cię poprowadzi. Wybierasz w nim markę samochodu, model, rocznik, okres finansowania oraz wkład własny. Jeśli chodzi o okres finansowania, to może wybrać krótszy (3 – 4 lata) lub dłuższy (4 – 5 lat). W kalkulatorze pojawi się pytanie, czy zamierzasz zatrzymać ten samochód, czy po spłacie sprzedać go. Kolejne pytanie dotyczy wkładu własnego, można wybrać wkład do 30% lub do 50%. Następne pytanie dotyczy ilości przejeżdżanych kilometrów. Można wybrać następujące odpowiedzi: więcej niż 40 tysięcy kilometrów, mniej niż 40 tysięcy kilometrów. W pytania tych istnieje również odpowiedź „nie wiem”, jeżeli klient nie jest jeszcze zdecydowany. W dalszej części pojawiają się okienka z wyborem konkretnego finansowania, a mianowicie: – Kredyt Jak Abonament Kredyt EasyDrive (Volkswagen), – Leasing Konsumencki Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych (Audi), – Kredyt Jak Abonament Kredyt Moc Niskich Rat (Seat), – Leasing Konsumencki (Seat), – Kredyt Jak Abonament ŠKODA Kredyt Niskich Rat (Skoda), – Leasing Konsumencki ŠKODA Leasing dla Klientów Indywidualnych (Skoda), – Kredyt Jak Abonament Kredyt Moc Niskich Rat (CUPRA). Dzięki kalkulatorowi kredytu samochodowego możesz dopasować kredyt do swoich możliwości Powyższe produkty finansowe można wybrać pod siebie – pod własne potrzeby i możliwości. Każdy produkt zawiera własny kalkulator online. Niezwykle ważną zaletą tych kalkulatorów jest to, że można dowolnie manewrować parametrami kredytu. Kilkakrotnie możesz zmienić wysokość udziału własnego, okres kredytowania, co wpływa na wysokość raty. W ten sposób możesz spokojnie w domowym zaciszu dostosować kredyt do swoich możliwości finansowych. Raty kredytu można wybrać od 36 do 60 miesięcy, a więc jest duże pole do manewru.

Redakcja lotmp.pl

Naszym celem jest dostarczanie inspirujących treści, które wzbogacą Twoje codzienne życie. Odkryj z nami świat domu, turystyki, zakupów, rekreacji, zdrowia i innych tematów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Ścieżka akrobatyczna rewolucją w treningu akrobatycznym