lotmp.pl

Blog ogólnotematyczny o rekreacji i stylu życia

Karma Acana
Lifestyle

Karma Acana – świetny wybór dla czworonoga!

Historia kanadyjskiej marki Acana sięga 1985 roku, słowo A — oznacza Albertę, region, w którym produkowana jest karma, a Cana pochodzi od słowa Canada. Przez prawie pół wieku obecności na rynku marka zyskała całe grono swoich miłośników — również tych czworonożnych. Acana to pierwsza marka, która wprowadziła termin Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia. Co to oznacza? Karma Acana to sposób żywienia oparty głównie o świeże i jakościowe składniki mięsne z wykluczeniem składników zawierających gluten, produktów przetworzonych i chemicznych, idealny dla psów i kotów.

Dlaczego karma Acana jest najlepszym wyborem?

Zawartość mięsa w karmie Acana określa się w proporcjach WholePrey (tłumaczenie: cała zdobycz). Oznacza to, że mięso jest absolutnie głównym składnikiem karmy! Dzięki temu każde opakowanie zawiera w sobie mnóstwo naturalnych źródeł związków mineralnych i witamin, które znajdują się w mięsie, organach zwierzęcych, szpiku i chrząstkach. W składzie karmy widnieją również produkty takie jak świeże owoce, warzywa wolne od pestycydów oraz zioła, które są naturalnymi składnikami odżywczymi niezbędnymi do poprawnego funkcjonowaniu organizmu psa i kota. Acana jest wielokrotnie nagradzaną marką, uznaną na niemalże całym świecie. Karma Acana produkowana jest w kanadyjskiej kuchni Champion Petfoods, gdzie jej składu doglądają producenci i… kucharze! To z pewnością najlepszy wybór dla każdego czworonoga.

Czy karma Acana jest dobra dla każdego psa i kota?

Do produkcji karmy Acana producent używa tylko mięsa jakościowego, o określonym pochodzeniu: kury z wolnego wybiegu, krowy dorastające na otwartych, zielonych terenach, ryby poławiane w czystych wodach. Mięso pochodzi zazwyczaj od lokalnych, regionalnych dostawców, którzy do chowu zwierząt nie wykorzystują chemicznych dodatków. Karmy Acana są zdatne do spożycia dla ludzi — posiadają atest zwany HumanGrade, co potwierdza jakość składników, użytych do produkcji karm dla psów i kotów. Karmy dla zwierząt Acana to świetny wybór — producent podzielił jedzenie dla psów i kotów na kilka linii, które uwzględniają nie tylko potrzeby organizmu każdego pupila, ale również ich preferencje smakowe. Biologicznie Odpowiedzialne Karma Acana będzie również dobrym wyborem dla zwierząt zmagających się z alergiami pokarmowymi — ze względu na brak produktów GMO, konserwantów oraz dodatków chemicznych jest łatwo przyswajalne i kompletne — uwzględnia wszystkie potrzeby zwierząt domowych.