Tutaj jesteś

Zaprojektuj etui ze zdjęciem. Prosty kreator Twojej nowej obudowy na telefon

23 lutego 2021 Turystyka etui na telefon

Chcesz, aby Twój telefon wyglądał inaczej niż wszystkie? Zaprojektuj etui ze zdjęciem – wybierz swoje ulubione i miej je zawsze przy sobie! Wszak to właśnie smartfon jest dziś przedmiotem, z którym prawie nikt się nie rozstaje. Dzięki nieograniczonym możliwościom, jakie daje kreator etui na telefon, możesz nosić przy sobie wizerunki najbliższych osób lub najbardziej udane fotografie, jakie udało Ci się zrobić.

Pokrowiec z bliską osobą lub zwierzakiem

Zdjęcie ukochanego czy też ukochanej często zdobi pulpit komputera albo telefonu. Możesz pochwalić się nim również na zewnątrz – zaprojektuj etui ze zdjęciem tej jedynej osoby lub Wasze wspólne. Wiele osób decyduje się również na wykorzystanie portretu swojego dziecka albo zdjęcia, które przypomina o pięknych chwilach przeżytych w gronie rodzinnym. A może czołowe miejsce w Twoim domu zajmuje czworonożny pupil? Piękne ujęcie kota lub psa to doskonała grafika do wykorzystania na obudowie telefonu.

Twoje najpiękniejsze zdjęcia

Możesz też zaprojektować etui ze zdjęciem, które przedstawia wspaniały widok. Samodzielnie wykonane fotografie cieszą najbardziej, a zwłaszcza te najbardziej artystyczne. Wystarczy, że skorzystasz z internetowego kreatora etui CaseRoom, wybierzesz swój model telefonu, wczytasz zdjęcia i – ewentualnie – poddasz je pożądanej edycji. Możesz przycinać i obracać grafikę, dodawać tekst i bawić się kolorystyką. Co więcej – możesz na jednej obudowie umieścić więcej niż jedno zdjęcie. Stwórz kolaż z kilku swoich ulubionych zdjęć!

Wyraź swoje zainteresowania

Projektowanie etui ze zdjęciem to szansa na ekspresję siebie samego. Twój telefon stanie się spersonalizowany, wyjątkowy, inny niż wszystkie. Być może sięgniesz po zdjęcie gwiazdy muzycznej, selfie na wakacjach lub grafikę, która prezentuje Twoje hobby? Każdy człowiek ma potrzebę wyrażania swojego zdania i pasji. Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, korzystając z kreatora umożliwiającego wykonanie pięknego projektu – nawet bez posiadania jakichkolwiek zdolności twórczych!

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na prezent

Oferta CaseRoom świetnie nadaje się również dla osób, które szukają niepowtarzalnego pomysłu na upominek. Dobrej jakości silikonowe etui jest bardzo praktycznym prezentem, który chroni telefon przed uszkodzeniem. Jednocześnie może być bardzo designerskie, a jeśli wykorzystasz wyjątkowe zdjęcia, stanie się osobistym wyrazem koleżeńskich, przyjacielskich lub partnerskich uczuć. Korzystając z kreatora CaseRoom, sięgasz po narzędzie lubiane nie tylko przez „zwykłych” klientów, ale i przez znane osoby. Produkty tej firmy są wytrzymałe i niezawodne.

Redakcja lotmp.pl

Naszym celem jest dostarczanie inspirujących treści, które wzbogacą Twoje codzienne życie. Odkryj z nami świat domu, turystyki, zakupów, rekreacji, zdrowia i innych tematów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Gdzie wyjechać na ferie zimowe?