lotmp.pl

Blog ogólnotematyczny o rekreacji i stylu życia

srebrna biżuteria
Turystyka

Jak uzupełnić stylizacje biżuterią?

Jak mawiają – biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety. A już zwłaszcza srebrna biżuteria! W tym stwierdzeniu kryje się sporo prawdy. Zapewne nie czujesz się kompletnie ubrana, dopóki nie założysz przynajmniej cieniutkiego naszyjnika albo pary klasycznych kolczyków. Moda od lat udowadnia, że z pomocą biżuterii najłatwiej można zmieniać wygląd stylizacji.

Srebrna biżuteria – co wybrać?

Koniecznie korzystaj z tej możliwości i koniecznie dbaj o to, by twoja szkatułka zawsze była wypełniona licznymi błyskotkami. Nie musisz kupować ich u jubilera i płacić za nie olbrzymich pieniędzy. Biżuteria ze zwykłych butików i sklepów odzieżowych też przecież wygląda świetnie. Co prawda nie jest tak trwała i po kilku miesiącach przeważnie zaczyna rdzewieć, ale dzięki temu bez żadnych wyrzutów sumienia możesz ją regularnie wymieniać, co na pewno sprawi ci niemałą przyjemność.

srebrna biżuteria

Złoty środek w srebrnej biżuterii

Uważaj jednak, by nie przesadzić z nadmiarem biżuterii. Minimalistyczna srebrna biżuteria w zupełności ci wystarczy. Kobietom często jednak wydaje się, że im więcej błyskotek będą zawierać ich stylizacje, tym większą uwagę przykują. Coś w tym jest, ale prawdopodobnie nie o taki efekt ci chodzi. Nadmiar biżuterii od lat kojarzony jest bowiem z kiczem i często wygląda po prostu tandetnie. Nie ma w tym ani klasy, ani szyku. Obwieszona kolczykami, naszyjnikami i bransoletkami nigdy też nie będzie wyglądać stylowo. Zamiast więc sięgać po kolejną błyskotkę, ogranicz się wyłącznie do jednego mocnego dodatku. Postaw na duży wisior w wyrazistym kolorze lub złote kolczyki o kształcie kół. Taki dodatek w zupełności wystarczy, by zmienić twoje dzienne stylizacje.

srebrny24.pl