1 2 3 4 5

Oferty Specjalne - Zielone Szkoły

Zielona Szkoła w Hotelu Kozioł

Zielone szkoły, ferie i wakacje to nasza specjalność. Organizujemy je od 13 lat.

Niebanalne zajęcia sprzyjają fizycznej i umysłowej aktywności. Dzieciaki nie mają tu czasu na nudę! Zabierają do domu fantastyczne wspomnienia i nierozerwalne przyjaźnie.

czytaj dalej »

Rejs żeglarski po Wielkich Jeziorach Mazurskich (5 dni)

Rejs żeglarski po WJM to niezapomniana przygoda dla każdego. Aby wziąć udział w wędrownym rejsie żeglarskim nie trzeba posiadać żadnych umiejętności w tym kierunku, gdyż każdej pięcioosobowej załodze towarzyszy wykwalifikowany sternik (posiada umiejętności żeglarskie i pedagogiczne), który zajmuje się szkoleniem kursantów. Pod jego czujnym okiem młodzi adepci poznają tajniki sztuki żeglarskiej.

czytaj dalej »

Wyprawa rowerem wokół Wielkich Jezior Mazurskich (5 dni)

Wyprawa rowerem po Mazurach to niezapomniana przygoda oraz mnóstwo dobrej zabawy. Na rowerach trekkingowych przemierzymy najbardziej malownicze dukty Puszczy Piskiej, objedziemy dookoła Śniardwy – największe w Polsce jezioro, zwiedzimy Mikołajki i rezerwat jeleniowatych w Kosewie. W przeciągu 5 dni poznamy Mazury wzdłuż i wszerz.

czytaj dalej »

Kajakowy spływ Krutynią (5 dni)

Krutynia to szlak uznawany za jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Malownicze krajobrazy, wartki, choć bezpieczny prąd i dobrze zorganizowany szlak wodny powodują, że wiele osób właśnie od niej zaczynało swą kajakarską przygodę. Na Krutyni ujrzymy malownicze, urokliwie pochylające się nad wodą mazurskie domki, przepłyniemy przez pola nenufarów, zobaczymy rezerwat Czapli Siwej, Królewskiej Sosny i Pływających Wysp. Przepłyniemy przez dziewięć jezior i złożymy wizytę ostatniemu królowi Galindów, którego posiadłości rozciągają się na iznockim brzegu Krutyni. To będzie niezapomiana przygoda z „Królową Mazur”.

czytaj dalej »

ZIELONA PRZYGODA - Kajak, rower, rejs statkiem i dzikie zwierzęta (3 DNI)

3–dniowy pobyt w ośrodku CAMP PISZ połączony z bogatym programem aktywnego wypoczynku. Uczestnicy w trakcie pobytu odbędą wędrówkę rowerową po duktach Puszczy Piskiej,spływ kajakowy rzeką Pisą oraz wycieczkę autokarową do Parku Dzikich Zwierząt oraz Galindii. Wieczorami: ognisko nad brzegiem jeziora Roś, dyskoteka.

czytaj dalej »

MAZURY CUD NATURY - Rejs statkiem, rowery, kajaki i dzikie zwierzęta (4 dni)

Pakiet 4-dniowy dla ciekawych świata, podczas pobytu rejs statkiem z Rucianego do Mikołajek „Żeglarskiej stolicy polski”, lekcja biologi- nauka przez zwiedzanie, rysie, żubry, bobry, wilki czyli dzikie zwierzęta, które warto zobaczyć. Wieczorami: ognisko nad jeziorem Roś, dyskoteka.

czytaj dalej »

MAZURY WYCZYNOWO - Kajak, rower, żagle i rejs statkiem (5 DNI)

Mazury dla aktywnych to raj na ziemi, 5-dniowy pobyt w ośrodku Camp-Pisz z bogatym programem rekreacyjnym: wyprawa rowerowa, żeglarstwo, piesza wycieczka, rejs statkiem, wycieczka do parku wodnego Tropikana, podchody. Wieczorami: ognisko nad jeziorem Roś, dyskoteka.

czytaj dalej »
powrót do góry