1 2 3 4 5

Gościniec u Magdy

Gościniec u Magdy

Jaśkowo 14, 12-200 Pisz
tel: 509 915 100
e-mail: gosciniecumagdy@wp.pl
www: http://www.gosciniecumagdy.pl

Beschreibung:

Nasz dom znajduje się na końcu wsi Jaśkowo, na lekkim wzniesieniu niedaleko lasu (około 100 metrów) oraz jeziora Nidzkiego (400 metrów). We wsi funkcjonuje całoroczny sklep, w sąsiadującej wsi Wiartel znajdują się także sklepy oraz 3 punkty gastronomiczne (czynne w sezonie letnim). Bardziej wymagający turyści zaopatrzą się w Piszu oddalonym od nas o 9 km.

Oferujemy Państwu:

  • pokoje 2,3,4-osobowe
  • aneks kuchenny
  • salę kominkową
  • grill
  • parking na ogrodzonym terenie

Ciekawostką naszego miejsca jest bezpośrednie sąsiedztwo bocianiego gniazda. Co roku przylatują do nas bociany i mają sporo młodych. Dla naszych Gości, głównie dzieci, poznawanie zwyczajów bocianich rodzin to bardzo ciekawe doświadczenie. Zdarza się, że o świcie na łące, kilkadziesiąt metrów od domu żerują tak rzadko spotykane żurawie. Ich odgłosy wspaniale wkomponowują się w atmosferę Mazur.

400 metrów od domu znajduje się pole kempingowe nad jeziorem Nidzkim. We wsi Wiartel jest także kąpielisko (jez. Wiartel) oraz mała wypożyczalnia łódek i rowerów wodnych.

We wsi Wiartel (800 metrów od Jaśkowa) znajduje się kościół oraz przystanek autobusowy. Do Jaśkowa można dojechać autobusem z Pisza. Istnieje także możliwość odbioru naszych Gości ze stacji w Piszu lub z Rucianego-Nidy.

W odległości 9 km leży miasto Pisz, a ok. 13 km. Ruciane-Nida.

Zapraszamy!

Foto-Galerie:

Lage auf der Karte:

Zurück zum Anfang